კათედრები

სახელმწიფო ენის კათედრა

თამარ ორმოცაძე

ქართული ენისა და ლიტერატურის კათედრის თავმჯდომარე.
სკოლა “აკადემოსის” უფროსი პედაგოგი

ნინი ჯამათაშვილი

სკოლა “აკადემოსის”, ქართული ენისა და ლიტერატურის წამყვანი პედაგოგი
SAT-ის გამოცდების პროქტორი

ანუკი ივანაშვილი

სკოლა “აკადემოსის” ქართული ენისა და ლიტერატურის კათედრის მოწვეული პედაგოგი, დოქტორანტი

 

უცხოური ენების კათედრა

ბიჭიკო ოჩიგავა

უცხოური ენის კათედრის თავმჯდომარე. სკოლა “აკადემოსის” მენტორი პედაგოგი _ ინგლისური ენა

სკოლა ” აკადემოსის” ჟურნალისტიკის წრის ხელმძღვანელი

ლუკა ფოჩხიძე

სკოლა “აკადემოსის” უფროსი პედაგოგი _ ინგლისური ენა.

SAT -გამოცდის კოორდინატორი; ვერბალური ნაწილის ტუტორი.

სკოლა აკადემოსის “საერთაშორისო პროგრამებისა და უნივერსიტეტებთან ურთიერთობის სამსახურის” ხელმძღვანელი.

კემბრიჯის გამოცდების სერტიფიცირებული პედაგოგი.

ინგლისურის გარდა ფლობს ფრანგულ, ესპანურ და რუსულ ენებს.

სალომე ჭიპაშვილი

ინგლისური ენის უფროსი პედაგოგი.

SAT -გამოცდის  ვერბალური ნაწილის ტუტორი.

კემბრიჯის გამოცდების სერტიფიცირებული პედაგოგი.
საერთაშორისო პროგრამის
USAID – MTSS ტრენერი

ლილი მიქელაძე – თულაშვილი

სკოლა “აკადემოსის” სასწავლო ნაწილი და უფროსი პედაგოგი რუსულ ენაში.

ქეთევან სოზაშვილი

უფროსი პედაგოგი _ რუსულ ენაში

მარინე ხალიშვილი

უფროსი პედაგოგი – იტალიური ენა

საზოგადოებრივი მეცნიერებების კათედრა

ნესტან კობახიძე

საზოგადოებრივი მეცნიერებების კათედრის თავმჯდომარე.

უფროსი მასწავლებელი _ გეორგაფია

მაია ცინცქალაძე

უფროსი მასწავლებელი _ ისტორია

საბუნებისმეტყველო მეცნიერებების კათედრა

თამარ სიგუა

საბუნებისმეტყველო კათედრის თავმჯდომარე.
მოწვეული პედაგოგი _ დოქტორი
ბიოლოგია

თამარ რაზმაძე

წამყვანი პედაგოგი _ დოქტორი
ქიმია

ლიკა ჯანგებაშვილი

მაძიებელი.
დამრიგებელი 1 ა კლასის

ბუნების პედაგოგი

 

მათემატიკისა და ისტ-ის კათედრა

ნინო ჩანტლაძე

მათემატიკისა და კომპიუტერული ტექნოლოგიების კათედრის თავმჯდომარე.
უფროსი პედაგოგი.
SAT-ის  მათემატიკური (ტექნიკური) ნაწილის პედაგოგი.

ზურაბ კუპატაძე

უფროსი პედაგოგი – დოქტორი.
საქართველოს პრეზიდენტის ჯილდო.
ღირსების ორდენის კავალერი.
მათემატიკა _ ფიზიკა

სალომე კეკელიძე

მოწვეული პედაგოგი _ მაგისტრი
დაწყებითი კლასების პედაგოგი _ მათემატიკა

გიორგი კვირტია

უპროსი პედაგოგი _ მათემატიკა

ინფორმაციულ-საკომუნკაციო ტექნოლოგიები (ისტ)

ნანა მონიავა -მენტორი მასწავლებელი, სახელმძღვანელოს ავტორი.

დაჩი გრელიშვილი -რობოტიკის წრის ხელმძღვანელი

ესთეტიკური აღზრდის და ფიზიკური აღზრდის კათედრა

ნატა ჩხაიძე

ესთეტიკის კათედრის თავმჯდომარე.

მუსიკალური წრის ხელმძღვანელი და მუსიკალური სკოლის (ოთხწლედის) დამაარსებელი.
უფროსი მასწავლებელი _ მუსიკა

ნინო ნადირაძე

მოწვეული პედაგოგი _ მუსიკა

 

გრიგოლ თევზაძე

მოწვეული პედაგოგი – სპორტის ოსტატი

 

ეკა ვაჩეიშვილი

მოწვეული პედაგოგი _ სახვითი და გამოყენებით ხელოვნება.
დამრიგებელი 1 ბ კლ

მარიამ ნიქაბაძე

ჭადრაკის პედაგოგი და საჭადრაკო წრის ხელმძღვანელი.

  • საქართველოს ჩემპიონატის პრიზიორი იუნიორებში (ახალგაზრდული ჩემპიონატი).
  • ეროვნული ოსტატის ტიტულის მფლობელი ქალთა შორის ფიდეს ელო რეიტინგი 1991.
  • იმერეთის მრავალგზის ჩემპიონი.
  • საჭადრაკო ტელევიზიის წამყვანი.

არაფორმალური განათლება

მაია მერაბიშვილი

ფერწერის წრის ხელმძღვანელი

მხატვართა კავშირის წევრი.
თანამედროვე მხატვარი.
მინაზე ვიტრაჟული ხატვის ხელოვანი.
გამოფენები: ნიუ-იორკი (აშშ), ინდოეთი -გოა. ინდო -ქართული ფესტივალის აქტიური მონაწილე. ესპანეთი.

ლაშა გოგნიაშვილი – რეჟისორი

  • თეატრალური წრის ხელმძღვანელი.
    შოთა რუსთაველის სახელობის თეატრალური ინსტიტუტი.
  • თბილისის სანდრო ახმეტელის სახელობის დრამატული თეატრის მთავარი რეჟისორი

გიორგი კახაშვილი

კარატის წრე – ხელმძღვანელი
საქართველოს კარატე კიოკუშინკაი კან-ის ფედერაციის ტეზუკას ჯგუფის ფედერაციის პრეზიდენტი.

ზაზა ბიბილეიშვილი

ქორეოგრაფიული ანსამბლ „დარიალის“ სამხატვრო ხელმძღვანელი
განათლება – კულტურის სახელმწიფო ინსტიტუტი . მიენიჭა ქართული ცეკვის დამდგმელი ქორეოგრაფის კვალიფიკაცია; ილიკო სუხიშვილისა და ნინო რამიშვილის სახელობის საქართველოს ნაციონალური ბალეტის მოცეკვავე (ყოფილი);

მარიამ ყაჭეიშვილი

სკოლა “აკადემოსის” სპორტული ცეკვების წრის ხელმძღვანელი